trečiadienis, balandžio 15, 2009

Susan Boyle - ideali manipuliacija

Delfis apie vakar užsiminė - šauni istorija. Smagiausia jos dalis yra pačios Suzanos atlikta psichologinė manipuliacja: paryškintas kaimietiškas akcentas kalbant, "niekada nebučiuotos" amplua, tas klubų sukiojimas prieš pat dainavimą, momentinis "durnės" įvaizdis tik tam, kad atsirastu kontrastas tarp to ko tikimasi iš jos ir to jos pasirodymo, kurį ji pristatė. O ir daina pasirinkta akivaizdžiai neatsitiktinai. Viskas tai buvo sąmoningai surežisuota, kad emociškai įtraukti žmones. O ir suveikė kuo puikiausiai - statau jai plius penkis tiek už dainavimą, tiek už gudrumą. Žmonėms tokios dramos patinka, jau kuriasi jos fanų klubai :)

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

labai abejoju ar ji pati sąmoningai tai planavo..skaitei wikipedijoj? pripažintas ne itin pilnas protas (,,She was diagnosed as having learning difficulties'')
tiesiog sunku pripazint,jog musu visuomene itin skurdi.o musu stereotipai labai ryskus..

FK rašė...

Learning difficulties yra labai platus spektas įvairių simptomų, kurie nebūtinai koreliuoja su IQ, ar tuo labiau, kūrybiškumu. O kas dėl sunkumo, tai čia kam sunku? :)

Anonimiškas rašė...

esu isitikinus, kad is anksto suplanuotas dalykas negali sulaukti tokio susidomejimo

FK rašė...

Nu common, čia juk ne planas Barbosa, bet kad ji žinojo ką ir kaip daro, tai akivaizdu :) O kas dėl "susidomėjimo", tai rekomenduočiau šitą (http://video.google.com/videoplay?docid=8953172273825999151&hl=en ) pasižiūrėti, kad akys kiek prasivertų. Dar "The Art od Seduction" galima perskaityti, jog metodus išmokti pritaikyti ar atpažinti, priklausant nuo poreikių.